hlavní strana
rozpis soutěže
výsledky
tabulka
nejlepší střelci
kontakty
rozhodčí
vypůjčení brankáři
pravidla
platby mužstev
trestná lavice
partneři NHL
kamera na ZS
rozpis ledu na ZS
fotodokumentace
   
 
diskuze
   
soupisky
 HC Berušky
 HC Pyšel
 HC Naloučany
 HC Rakšice
 Orli Rešice
 HC Jinošov
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Zlobři Myslibořice
 HC Hluboké
 HC Ducks "B"
 HK Originals
 HC Mars Studenec
 HC Stanoviště
 Harťál
 Náměšť 2
 
 
 
 
 
 

  design : Ivo Matoušek

 

Čtvrtfinále play-off  NHL 2019 - 2020  - soutěž ukončena Koronavir

HC Ducks "B" - Náměšť 2             10 : 3     , konečný stav série 2 : 0, postupuje HC Ducks

B: Staněk 3, Pelikán 2, Šaradín 2, Balla, Krumpholz, Paliga - Růžička 2, Pospíšil

HC Ducks "B" - Náměšť 2               6 : 1

B: Svoboda, Paliga, Sobotka, Preisner, Staněk, Vyžrálek - Geisselreiter

Mars Studenec - HK Originals        6 : 3    , konečný stav série 2 : 0, postupuje Mars Studenec

B: Zahradníček 3, Strnad M.-, Strnad J., Nejedlý - Kudláček 2, Zeithamel

Mars Studenec - HK Originals        8 : 3

B: Zahradníček 3, Chládek 2. Strnad J., Lavický, Sochor - Kučera, Vytiska, Kazatel

HC Naloučany - HC Rakšice             5 : 2   , konečný stav série 2 : 1, postupuje HC Naloučany

B: Jančí 2, Matoušek, Sobotka, Houška J. - Lang, Neterda

HC Rakšice - HC Naloučany            9 : 8

B: Neterda 3, Lang 2, Kourek 2, Hubáček - Sobotka 3, Kačírek 2, Houška J., Sklenář Z., Jančí

HC Naloučany - HC Rakšice            5 : 3

B: Jančí 2, Kačírek 2, Matoušek - Lang, Hubáček, Neterda

HC Hluboké - Zlobři Myslibořice   4 : 3    , konečný stav série 2 : 0, postupuje HC Hluboké

B: Dobrovolný 2, Tomek, Březina T. - Chaloupka, Pavlíček, Růžička P.

HC Hluboké - Zlobři Myslibořice    7 : 2

B: Nováček 3, Beneš 2, Březina T., Joch - Pavlíček, Chaloupka

NHL 2019/2020 - tabulka základní části

pořadí mužstvo zápasy výhry VSN PSN prohry odečet pokuta skóre body
1. HC NALOUČANY 30 26 2 0 2     262 : 103 82
2. MARS STUDENEC 30 23 1 2 4     206 : 101 73
3. HC DUCKS "B" 30 22 2 1 5     194 : 105 71
4. HC HLUBOKÉ 30 21 2 0 7     171 : 96 67
5. ZLOBŘI MYSLIBOŘICE 30 16 1 2 10     208 : 174 52
6. NÁMĚŠŤ 2 30 15 1 1 13     125 : 126 48
7. HK ORIGINALS 30 13 4 0 13     144 : 137 47
8. HC RAKŠICE 30 13 2 3 12     178 : 150 46
9. HARŤÁL 30 13 2 3 12     155 : 146 46
10. HC NÁRAMEČ 30 10 2 0 17     156 : 177 37
11. HC JINOŠOV 30 8 1 7 14     130 : 165 33
12. HC BERUŠKY 30 11 0 0 19     129 : 183 33
13. HC STANOVIŠTĚ 30 8 1 2 19     135 : 190 28
14. ORLI REŠICE 30 8 0 3 19     95 : 172 27
15. HC PYŠEL 30 4 2 1 23     100 : 215 17
16. HC POZĎÁTKY 30 3 1 1 25     92 : 253 12

Nejlepší střelci branek NHL 2019/2020

Σ jméno mužstvo 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30.
60 Lukeš Naloučany 4 3 2 2 1 1 1 4     2   2 2 3 1 1 3 3   8 1 2 2   3   2 4 3
54 Pavlíček Myslibořice 3 3   1     1 1 3 3 2 3 5     5   4 1 3     1 4 2 1 2   4 2
53 Kudláček Originals   4   2 3 1 4   4   6   3 2   9     2 3   1 3         1 5  
49 Holoubek Harťál   2 3   3 1 5 1 5 3   2 6 1 2     2     1 1 1 4   2 1     3
48 Chaloupka Myslibořice 1 2 1 3 2 3     5 2 2 1   2 1 5 1 1 2 2   1 1 2 3   1 3    
40 Jančí Naloučany 3   2 4 1 1 1     5 2 1 2 2 1 1 1 1 3   1 1 1       3 1   1
39 Neterda Rakšice 1 4 1 4   2 1 1 4     1 2     1 3   3 2 1 2 3   2          
36 Houška_P. Naloučany   3   1   5 1 2     2         1 1 2 3     2 1 2   1 3 2 3 1
32 Chládek Studenec 1   1 1   1 1         2 2 3 1 1   1 2 2 2     4 1 1 1   4  
32 Nejedlý Studenec     1 1 5 1   2   1         1 2 1 1 2 2 2 2 2 1     1 1 3  
31 Strnad_J. Studenec 2 1 1 1   1 1   1   2 2 1   1     1 3 1 2   1   3   1 1 1 3
31 Tržil Myslibořice 3 5   3   4 2   1             3   2   1     2     2     1 2
30 Strnad_M. Studenec 2 2 2   1 2   2 1 1 2 1 2         2 2 3   1 1     1   2    
30 Hubáček Rakšice 1 2 1 2     2     2 2 2 1 1 1           3 2 2   4     1   1
29 Březina_T. Hluboké   2     1         1   1 1 2   2   1 1 2 2 2 1 1 1 2 3 1 1 1
28 Burian Nárameč 1   1         2 3 1 2 1 3   2 1   1       3 2 2   2       1
28 Krumpholz_D. Ducks 2 1     1 2   5 1   2   1 3       1       1 1 1 1   1 1    
27 Malyjurek Rakšice 2 2   3 1 2 1 1 5 2   1       1 2 2 1   1                  
27 Pehal Pyšel 1   2 1 1 2 1     1 1 4 1   1         1 1 1 1   2 1     1 3
27 Sobotka Berušky 3   1 1   1 3 2 1         1   4   3   3   1 2       1      
27 Klusáček Harťál   1 1   1 1         1   3       1 4 3 2   2 1 1 2   1   1 1
27 Říha Jinošov     1   2 3         2 5     1 1   1 1 1   2 2 2     1   1 1
26 Houška_J. Naloučany 1 2       2   2     1             2 2 1 1 1 1 4 2 2 2      
26 Joch Hluboké     2   1 1   2   2 5 2   2       2   1     2     1     1 2

 

                                    Výsledky  NHL 2019 - 2020 - základní část                               

29. kolo   30. kolo
HC Naloučany - HC Berušky          8 : 2   HC Jinošov - HC Berušky               6 : 1

B: Lukeš 4, Houška P. 3, Petr - Mareš, Dvořák

 

B: Hovadík, Chytka M., Blažek, Říha, Robotka R., Mayer - Bartes

HK Originals - HC Hluboké            7 : 2   HC Stanoviště - HC Rakšice            4 : 3 SN

B: Kudláček 5, Dvořák, Vytiska - Joch, Březina T.

 

B: Krejčí 2, Jelínek + SN - Hubáček, Vejvalka, Kourek

Mars Studenec - HC Stanoviště     13 : 2   Harťál - Orli Rešice                          9 : 1

B: Chládek 4, Nejedlý 3, Komárek 3, Zahradníček 2, Strnad J. - Budín F., Šumbera

 

B: Holoubek 3, Popelář 2, Pospíšil T., Klusáček, Kučera, Buksa - Opálka

HC Pozďátky - HC Pyšel                  5 : 4      Zlobři Myslibořice - HK Originals  7 : 5

B: Macek 2, Baran, Chrásta, Čermák - Švec 2, Chaloupka, Pehal

 

B: Pavlíček 2, Tržil 2, Růžička P., Čapoun, Fukal J. - Bartes 2, Kazatel 2, Kučera

HC Rakšice - HC Jinošov                  3 : 2   HC Pyšel - HC Nárameč                7 : 3 

B: Rozmahel 2, Bukáček - Blažek, Říha

 

B: Pehal 3, Chaloupka, Švec, Dobrovolný, Novák - Dobeš, Burian, Čech D.

Zlobři Myslibořice - Orli Rešice   10 : 3   HC Naloučany - Náměšť 2             8 : 3

B: Pavlíček 4, Fukal J. 2, Růžička P. 2, Tržil, Čapoun - Nováček J., Čurda Jan, Kelča

 

B: Lukeš 3, Kudělka 2, Sklenář R. , Jančí, Houška P. - Rabušic 2, Široký

Harťál - Náměšť 2                          4 : 3 SN    HC Hluboké - HC Pozďátky        12 : 1

B: Klusáček, Kratochvíl, Kazatel, SN Outulný - Novák, Netolička, Zabloudil

 

B: Dobrovolný 3, Joch 2, Králík 2, Březina T., Beneš, Tomek, Březina R., Strašák J. - Čermák

Ducks "B" - HC Nárameč             5 : 0 kontumačně    Ducks "B" - Mars Studenec         5 : 3
 

B: Svoboda 2, Šaradín, Balla, Polák - Strnad J. 3

27. kolo   28. kolo
HC Berušky - Náměšť 2                  9 : 4   Náměšť 2 - Orli Rešice                   4 : 2

B: Rybníček 2, Sedláček 2, Joura, Introvič, Dvořák, Sobotka, Eliáš - Nabytý, Netolička, Pospíšil, Krátký

 

B: Zabloudil, Netolička, Fikr, Růžička - Čurda P., Pislcajt

HC Naloučany - Mars Studenec    10 : 5    HC Naloučany - HC Rakšice          7 : 4

B: Jančí 3, Houška P. 3, Houška J.2, Kačírek, Petr - Chládek, Strnad J., Nejedlý, Křen, Komárek

 

B: Lukeš 2, Houška P. 2, Sobotka 2, Jančí - Kourek 2, Hubáček, Schmalzbauer

Harťál  - HC Rakšice                        4 : 2     Mars Studenec - HC Jinošov          6 : 0

B: Klusáček, Holoubek, Křehlík J., Popelář - Lang, Coufal

 

B: Strnad M. 2, Zahradníček, Nejedlý, Sochor, Strnad J.

HC Hluboké - Orli Rešice                8 : 1   HC Berušky - Harťál                       6 : 5

B: Březina T. 3, Nováček 2, Tomek, Dobrovolný, Strašák J. - Machovec

 

B: Smutný 2, Mareš, Joura, Eliáš, Kryštof - Kučera 3, Křehlík J., Buireš

HC Jinošov - HC Nárameč                 8 : 5   Ducks "B" - HC Pozďátky            9 : 2

B: Chadim 3, Osoba 2, Mayer, Chytka M., Říha - Přidal 3, Vala F., Mezlík M.

 

B: Paliga 3, Svoboda 2, Preisner 2, Porazil, Krumpholz - Šťáva, Macek

HC Stanoviště - HC Pozďátky          9 : 1   HC Hluboké - Zlobři Myslibořice  7 : 4

B: Čech 3, Budín F. 2, Šumbera 2, Smutný T., Burian - Kotásek

 

B: Dobrovolný 3, Králík, Strašák J, Pavlíček, Březina T. - Chaloupka 3, Jíra

 Ducks "B" - HK Originals               8 : 1   HC Stanoviště - HC Nárameč         6 : 4

B: Staněk 3, Sochor, Svoboda, Šubert, Máša, Krumpholz - Hošťálek

 

B: Nováček A. 2, Jelínek 2, Krejčí, Čech - Musil J., Přidal, Čech D., Nestrojil

Zlobři Myslibořice - HC Pyšel          7 : 2   HK Originals - HC Pyšel                2 : 1

B: Pavlíček 2, Čapoun 2, Chaloupka, Růžička P., Fukal J. - Novák, Smejkal

 

B: Kudláček, Netrda - Hadraba

25. kolo   26. kolo
Orli Rešice - HC Pyšel                       6 : 3   Náměšť 2 - HC Rakšice                   6 : 2    

B: Pislcajt 2, Čurda Jan 2, Černý, Čurda Jiří - Pehal 2, Novák

 

B: Zabloudil 2, Růžička 2, Kováč, Netolička - Rozmahel, Kourek

HC Hluboké - Ducks "B"                  3 : 2 SN   HC Naloučany - HC Nárameč        12 : 5

B: Březina T., Vrba, SN Strašák J, - Krumpholz, Pelikán

 

B: Lukeš 3, Sklenář Z. 2, Houška J. 2, Sklenář R. 2, Houška P., Sobotka, Matoušek - Mezlík M. 3, Burian 2

HC Stanoviště - Zlobři Myslibořice 6 : 5   HC Hluboké - HC Pyšel                  7 : 3

B: Budín F. 3, Jelínek 2, Burian - Chaloupka 3, Pavlíček 2

 

B: Strašák J. 3, Březina T. 2, Joch, Loup - Hadraba, Švec, Pehal

HC Rakšice - HC Berušky            9 : 0   Mars Studenec - Harťál                 5 : 4 SN

B: Hubáček 4, Neterda 2, Bukáček, Kourek, Matula

 

B: Chládek, Strnad M., Sochor, Kučerňák, SN Lavický - Holoubek 2, Šťáva, Bureš

Mars Studenec - Náměšť 2            8 : 2   HC Pozďátky - HC Jinošov           4 : 3 SN

B: Strnad J. 3, Lavický 3, Chládek, Komárek - Růžička, Frýbort

 

B: Šťáva, Šabata, Mrhač + SN - Chadim 3

HC Naloučany - HC Pozďátky      5 : 1   HK Originals - HC Stanoviště      7 : 6 SN

B: Houška J. 2, Sklenář Z., Sklenář D., Kudělka - Šabata

 

B: Bartes 2 + SN, Kazatel 2, Veselý, Netrda - Burian 3, Šumbera, Nováček A., Čech

Harťál - HC Nárameč                    11 : 5      Zlobři Myslibořice  - Duck "B"   6 : 0

B: Kučera 5, Klusáček 2, Bureš, Suchánek, Outulný, Mášeja - Musil J. 2, Čech D., Dohnal, Šmíd

 

B: Tržil 2, Pavlíček, Růžička P., Čapoun, Kursa

HC Jinošov - HK Originals           7 : 0   Orli Rešice - HC Berušky            4 : 2

B: Chytka M. 3, Osoba 2, Mayer, Chadim

 

B: Nováček L. 2, Pislcajt, Kohoutek - Křoustek 2

23. kolo   24. kolo
HC Naloučany - Zlobři Myslibořice  8 : 4    HC Naloučany - HK Originals      11 : 4

B: Lukeš 2, Matoušek, Jančí, Nestrojil, Sobotka, Houška J., Houška P. - Tržil 2, Chaloupka, Pavlíček

 

B: Houška J. 4, Lukeš 2, Houška P. 2, Sobotka, Jančí, Matoušek - Veselý 2, Kazatel, Dvořák

HC Stanoviště - HC Pyšel                  3 : 1    Orli Rešice - HC Rakšice               6 : 4

B: Jedlička, Sochor, Čech - Pehal

 

B: Machovec 3, Ostrý, Mezník, Pislcajt - Bukáček 2, Schmalzbauer, Kourek

HC Hluboké - HC Jinošov                  7 : 6       Ducks "B" - HC Pyšel                     8 : 2   

B: Joch 2, Dobrovolný, Březina T., Strašák J., Loup, Strašák Z. - Říha 2, Robotka R., Chadim, Rybníček, Krčál

 

B: Vyžrálek 3, Polák 2, Staněk 2, Krumpholz - Novák 2

Ducks "B" - Orli Rešice                    5 : 3   HC Hluboké - HC Stanoviště           7 : 2

B: Krumpholz D., Řezanina, Balla, Polák, Paliga - Herzín 2, Čurda P.

 

B: Březina T., Tomek, Pavlíček, Dobrovolný, Beneš, Králík, Strašák Z. - Mucha, Jedlička

HK Originals - Harťál                        7 : 3    Zlobři Myslibořice - HC Jinošov    8 : 7 SN

B: Kudláček 3, Bartes 2, Vytiska 2 - Křehlík J., Klusáček, Holoubek

 

B: Pavlíček 4, Jíra 2, Chaloupka + SN - Rous T. 3, Říha 2, Chytka M., Robotka M.

Náměšť 2 - HC Pozďátky                  9 : 2   HC Nárameč - Náměšť 2                  5 : 4 

B: Nabytý 2, Pospíšil 2, Růžička 2, Netolička, Široký, Krátký - Chrásta, Mrhač

 

B: Burian 2, Musil J., Přidal, Čech - Novák 2, Franěk, Pospíšil

HC Nárameč - HC Berušky                7 : 4   Mars Studenec - HC Berušky       10 : 2

B: Burian 2, Čech D., Čech M., Vala F., Mezlík M., Dohnal - Sobotka 2, Marešová, Bartes

 

B: Chládek 4, Komárek 3, Lavický, Sochor, Nejedlý - Křoustek, Dvořák

HC Rakšice - Mars Studenec             8 : 7 SN   Harťál - HC Pozďátky                    10 : 3

B: Neterda 2 + SN, Hubáček 2, Schmalzbauer 2, Lang - Nejedlý 2, Zahradníček 2, Strnad J., Strnad M., Komárek

 

B: Holoubek 4, Klusáček, Pospíšil T., Suchánek, Buksa, Bureš, Outulný - Mrhač, Macek, Šabata

21. kolo   22. kolo
HC Rakšice - HC Pozďátky            11 : 2   Náměšť 2 - HK Originals                4 : 1

B: Hubáček 3, Lang 2, Šeiner 2, Malyjurek, Neterda, Bohdanský - Brach 2

 

B: Chládek, Ruta, Pospíšil, Fikr - Kudláček

HC Stanoviště - Orli Rešice              6 : 0   HC Nárameč - HC Rakšice              9 : 5  

B: Nováček A., Krejčí, Křivánek, Mucha, Jelínek, Čech

 

B: Burian 3, Čech D. 2, Musil J., Dokulil, Šmíd, Čech M. - Neterda 2, Hubáček 2, Láníček

HK Originals - HC Berušky             7 : 3    Mars Studenec - Orli Rešice            5 : 2

B: Bartes 2, Dvořák 2, Veselý, Dvořáček, Kučera - Introvič 3

 

B: Nejedlý 2, Strnad M., Zahradníček, Sochor - Nováček J., Kohoutek

HC Hluboké - Harťál                          4 : 2   Ducks "B" - HC Stanoviště               6 : 2

B: Březina T. 2, Strašák J., Strašák Z. - Bureš, Holoubek

 

B: Balla 2, Vyžrálek, Porazil, Krumpholz, Polák - Sochor P. 2

Náměšť 2 - Zlobři Myslibořice         5 : 2   HC Jinošov - HC Pyšel                      10 : 3

B: Zabloudil 2, Franěk, Kováč, Nabytý - Jíra 2

 

B: Robotka R. 3, Říha 2, Chytka M. 2, Osoba, Mayer, Rous T. - Novák, Dobrovolný Š., Pehal

HC Naloučany - HC Pyšel                13 : 2   HC Berušky - HC Pozďátky             6 : 5

B: Lukeš 8, Jančí, Sobotka, Houška J., Sklenář Z., Nýdrle - Dobrovolný Š., Pehal

 

B: Bartes 2, Joura, Dvořák, Sobotka, Smutný - Brach 2, Mrhač, Šťáva, Chrásta

HC Ducks "B" - HC Jinošov            5 : 2   Zlobři Myslibořice - Harťál             12 : 3 

B: Sochor, Staněk, Porazil, Karásek, Vyžrálek - Krčál , Mayer

 

B: Jíra 5, Fukal J. 2, Čapoun 2, Chaloupka, Holubář, Růžička P. - Klusáček 2, Holoubek

Mars Studenec - HC Nárameč         11 : 5   HC Naloučany - HC Hluboké             7 : 3

B: Zahradníček 2, Strnad J., 2, Nejedlý 2, Chládek 2, Hejhal, Kučerňák, Horníček - Čech M. 2, Musil J., Čech D., Šmíd

 

B: Houška P. 2, Houška J., Lukeš, Jančí, Sobotka, Opletal - Březina T. 2, Strašák J.

19. kolo   20. kolo
Orli Rešice - HC Jinošov                  5 : 3   HC Naloučany - Ducks "B"            7 : 1

B: Machovec 3, Nováček J. 2 - Chadim, Chytka M., Říha

 

B: Sobotka 3, Sklenář Z. 2, Nýdrle, Houška J. - Vyžrálek

Mars Studenec - HK Originals       12 : 2   Mars Studenec - HC Pozďátky      10 : 1 

B: Strnad J. 3, Strnad M. 2, Nejedlý 2, Chládek 2, Zahradníček 2, Širůček - Kudláček 2

 

B: Strnad M. 3, Chládek 2, Nejedlý 2, Lavický, Sochor, Strnad J. - Brach

HC Rakšice - Zlobři Myslibořice    7 : 6 SN   HC Originals - HC Rakšice             4 : 3 SN

B: Neterda 3, Malyjurek, Šeiner, Kourek + SN - Chaloupka 2, Pavlíček, Čapoun, Jíra, Matoušek

 

B: Kudláček 3, SN Vytiska - Neterda 2, Schmalzbauer

Náměšť 2 - HC Pyšel                         9 : 1   HC Nárameč - Orli Rešice                6 : 1

B: Franěk 3, Rabušic 2, Daněček, Kováč, Nabytý, Pospíšil - Dobrovolný Š.

 

B: Musil, Chovančák, Dobeš, Šmíd, Přidal, Mezlík J. - Kohoutek

HC Hluboké - HC Berušky               5 : 2   HC Jinošov - HC Stanoviště              4 : 3 SN  

B: Tomek, Březina T., Březina R., Strašák J., Nováček - Smutný, Bartes

 

B: Osoba 2, Mayer, SN Říha - Nováček A., Budín F., Mucha

HC Nárameč - HC Pozďátky            5 : 4 SN   Zlobři Myslibořice - HC Berušky   9 : 8

B: Musil J., Nestrojil, Štěpánek, Dobeš, SN Vala F. - Šabata 2, Kotásek, Macek

 

B: Pavlíček 3, Chaloupka 2, Trenz, Růžička P., Fukal J., Matoušek - Sobotka 3, Smutný 2, Nestrašil 2, Sedláček

HC Ducks "B" - Harťál                    9 : 6   Harťál - HC Pyšel                              4 : 3 SN

B: Pelikán 3, Balla 2, Šaradín, Řezanina, Preisner, Polák - Klusáček 3, Kučera 2, Kazatel

 

B: Klusáček 2, Křehlík J., SN Kučera - Němec, Švec, Pehal

HC Naloučany - HC Stanoviště        14 : 3   HC Hluboké - Náměšť 2                   10 : 1

B: Lukeš 3, Jančí 3, Houška P. 3, Matoušek 2, Houška J. 2 , Sobotka - Jedlička 2, Čech

 

B: Březina T. 2, Novářek 2, Loup 2, Březina R., Joch, Brym. Strašák J. - Rabušic

17. kolo   18. kolo
Mars Studenec - HC Hluboké           2 : 0   HC Naloučany - HC Jinošov               13 : 2

B: Nejedlý, Zahradníček

 

B: Lukeš 3, Matoušek 2, Houška J. 2, Houška P. 2, Nýdrle 2, Petr, Jančí - Říha, Chytka M.

HC Rakšice - HC Pyšel                     10 : 1     HK Originals - HC Nárameč                5 : 3

B: Kourek 3, Neterda 3, Malyjurek 2, Bukáček, Marschal - Němec

 

B: Kučera 2, Bartes 2, Dvořák - Nestrojil 2, Burian

  HC Stanoviště - Náměšť 2                   6 : 3   HC Pozďátky  - Orli Rešice                 4 : 2

B: Mucha 3, Burian 3 - Novák 2, Chládek

 

B: Januška 2, Kotásek, Křehlík - Fojtášek, Kohoutek

Ducks "B - HC Berušky                     5 : 3   Mars Studenec - Zlobři Myslibořice  10 : 7

B: Krumpholz 3, Vyžrálek, Staněk - Smutný 2, Introvič

 

B: Lavický 2, Strnad M. 2, Komárek, Zahradníček, Chládek, Nejedlý, Chyba, Strnad J. - Pavlíček 4, Tržil 2, Chaloupka

HC Jinošov - Harťál                              2 : 2   Harťál  - HC Stanoviště                      10 : 4

B: Hovadík, Blažek - Bureš, Klusáček

 

B: Klusáček 4, Holoubek 2, Kučera 2, Bureš, Kazatel - Nováček A. 2, Vrábel, Sochor M.

HC Naloučany - Orli Rešice                5 : 4 SN   HC Ducks "B" - Náměšť 2                 6 : 1

B: Matoušek 2, Lukeš, Houška P. , SN Jančí - Machovec 4

 

B: Krumpholz, Vyžrálek, Staněk, Paliga, Máša, Šaradín - Daněček

Zlobři Myslibořice - HC Nárameč      4 : 3   HC Berušky - HC Pyšel                     11 : 3 

B: Fukal J., Kursa, Chaloupka, Růžička P. - Nestrojil 2, Přidal

 

B: Eliáš 3, Sobotka 3, Joura, Smutný, Sedláček, Rybníček, Kopuletý - Novák, Švec, Svoboda

HK Originals - HC Pozďátky              7 : 5   HC Hluboké - HK Rakšice                  6 : 4     

B: Bartes 3, Dvořák, Dvořáček, Vytiska, Hošťálek - Mrhač 3, Šabata 2

 

B: Joch 2, Březina T., Tomek, Strašák J., Dobrovolný - Malyjurek 2, Marschal, Matula

15. kolo   16. kolo
HC Jinošov - HC Berušky                  8 : 0    HC Naloučany - Harťál                           9 : 1

B: Robotka R. 2, Chadim 2, Říha, Chytka M., Osoba, Mayer

 

B: Sobotka 4, Lukeš, Jančí, Houška P., Vildomec, Sklenář R. - Outulný

HC Naloučany - Náměšť 2                  9 : 3   HC Berušky - HC Stanoviště                10 : 5

B: Lukeš 3, Matoušek 2, Vildomec 2, Jančí, Sobotka -

 

B: Sobotka 4, Dvořák 2, Bartes, Rybníček, Babčan, Křoustek - Mucha 2, Budín F., Jelínek, Burian

Ducks "B" - Mars Studenec              5 : 4 SN   HC Ducks "B" - HC Rakšice                8 : 4

B: Staněk 3, Šaradín, SN Paliga - Širůček, Chládek, Nejedlý, Strnad J.

 

B: Karásek 2, Vyžrálek 2, Staněk 2, Pelikán, Šaradín - Schmalzbauer 2, Malyjurek, Neterda

HK Originals - Zlobři Myslibořice   3 : 2 SN   Mars Studenec - HC Pyšel                      5 : 3

B: Bartes 2, Hrabánek M. - Fukal J., Chaloupka

 

B: Nejedlý 2, Lavický, Chládek, Zahradníček - Švec 2, Dobrovolný Š.

HC Nárameč - HC Pyšel                11 : 2   HC Hluboké - HC Nárameč                     4 : 2

B: Nestrojil 4, Štěpánek 3, Burian 2, Vala F., Mezlík J.- Pehal, Novák

 

B: Březina T. 2, Tomek, Dobrovolný - Burian, Vejmelka

HC Stanoviště -  HC Rakšice        12 : 3   HC Originals - Orli Rešice                   14 : 3

B: Mucha 4, Budín F. 2, Šumbera 2, Krejčí 2, Nováček A., Čech - Hubáček, Lang, Bohdanský

 

B: Kudláček 9, Bartes 3, Hrabánek P., Dvořák - Černý 2, Nováček J.

HC Hluboké - HC Pozďátky           7 : 3   HC Jinošov - Náměšť 2                            6 : 4

B: Králík 3, Brym 2, Tomek, Strašák J. - Chrásta, Mrhač, Šabata

 

B: Chadim 2, Robotka R. 2, Říha, Mayer - Růžička2, Franěk, Rabušic

Orli Rešice - Harťál                        7 : 3   Zlobři Myslibořice -   HC Pozďátky    21 : 4

B: Machovec 4, Havelka 2, Čurda Jan - Holubek 2, Suchánek

 

B: Fukal J. 5, Pavlíček 5, Chaloupka 5, Tržil 3, Jíra 2, Čapoun  - Kotásek 3, Mrhač

13. kolo   14. kolo
HC Naloučany - HC Rakšice          5 : 4 SN   HC Naloučany - HC Berušky             8 : 3

B: Lukeš 2, Jančí + SN, Matoušek - Neterda 2, Kourek, Hubáček

 

B: Lukeš 2, Jančí 2, Vildomec 2, Sklenář R. 2 - Introvič, Sobotka, Bartes

HC Nárameč - HC Stanoviště         8 : 5    HC Hluboké - HK Originals            6 : 4  

B: Burian 3, Čech M. 2, Mezlík M., Štěpánek, Musil R. - Nováček A. 2, Krejčí, Šumbera, Smutný T.

 

B: Joch 2, Březina T. 2, Březina R., Kučera - Kudláček 2, Kučera, Dvořák

HK Originals - HC Pyšel                  14 : 1    HC Pyšel  - HC Pozďátky                7 : 4   

B: Kudláček 3, Bartes 3, Dvořák 3, Kazatel 2, Marek, Kučera, Filla -

 

B: Švec 3, Kijonka, Novák, Smejkal, Šenkýř - Chrásta 3, Mrhač

Náměšť 2 - Orli Rešice                       8 : 2     Mars Studenec - HC Stanoviště       8 : 2

B: Netolička 3, Pejchal 2, Daněček 2, Geisselreiter - Čurda Jan, Kelča

 

B: Chládek 3, Lavický 3, Hejhal 2 - Budín F., Šumbera

Harťál - HC Berušky                         14 : 3   Zlobři Myslibořice - Orli Rešice     4 : 3

B: Holoubek 6, Klusáček 3, Bureš 2, Křehlík J., Křehlík P., Outulný - Křoustek, Joura, Bartes

 

B: Chaloupka 2, Fukal J., Jíra - Ostrý, Kohoutek, Čurda P.

Zlobři Myslibořice - HC Hluboké      6 : 4   HC Ducks "B" - HC Nárameč         7 : 2

B: Pavlíček 5, Růžička P. - Březina T., Tomek, Dobrovolný, Strašák Z.

 

B: Krumpholz 3, Vyžrálek, Polák, Karásek, Svoboda - Štěpánek, Nestrojil

Mars Studenec - HC Jinošov               9 : 4     HC Rakšice - HC Jinošov                 7 : 2

B: Lavický 3, Chládek 2, Strnad M. 2, Neuman, Strnad J. - Blažek 3, Krčál

 

B: Kourek 2, Hubáček, Coufal, Vavřina, Marschal, Bohdanský - Mayer, Chytka L.

HC Ducks "B" -   HC Pozďátky         7 : 2   Náměšť 2 - Harťál                             3 : 2 SN

B: Staněk 2, Preisner 2, Krumpholz, Sobotka, Polák -

 

B: Nabytý 2, SN Pospíšil - Buksa, Holoubek

11. kolo   12. kolo
HC Berušky - Orli Rešice                     5 : 2   HC Hluboké - Orli Rešice                     7 : 4

B: Joura 2, Rybníček, Nestrašil, Křoustek - Černý 2

 

B: Tomek, Joch 2, Březina T., Kučera, Strašák J., Beneš - Fráňa 2, Kohoutek, Sláma

Náměšť 2 - HC Rakšice    HC Rakšice - Harťál                              7 : 3

B: Novák 2, Růžička 2, Rabušic, Geisselreiter, Pejchal - Hubáček 2, Marschal

 

B: Hubáček 2, Malyjurek, Neterda, Kourek, Matula, Bukáček - Holoubek 2, Bureš

Mars Studenec - Harťál                         6 : 1    Náměšť 2 - HC Berušky                        2 : 1

B: Strnad M. 2, Strnad J. 2, Zahradníček, Komárek - Klusáček

 

B: Rabušic, Franěk - Rybníček

HC Naloučany - HC Nárameč                9 : 6   Mars Studenec - HC Naloučany            7 : 3 

B: Lukeš 2, Jančí 2, Houška P. 2, Houška J., Sklenář R., Vildomec - Burian 2, Čech M. 2, Musil J., Vala P.

 

B: Chládek 2, Strnad J. 2, Strnad M., Lavický, Komárek - Jančí, Petr, Nestrojil

HC Jinošov - HC Pozďátky                  12 : 6   HC Nárameč - HC Jinošov                     9 : 8 SN 

B: Blažek 2, Rous S. 2, Říha 2, Robotka M. 2, Robotka R., Rous T., Krčál, Chytka M. - Kotásek 2, Chrásta, Mrhač, Jakubovie, Křehlík

 

B: Čech M. 3, Vala F. 2, Burian, Vala P., Musil J. Štěpánek - Říha 5, Mayer 2, Krčál

HK Originals - HC Stanoviště              8 : 4   HC Pozďátky - HC Stanoviště              7 : 6

B: Kudláček 6, Kučera, Sedlák - Burian 2, Jelínek, Muller

 

B: Kotásek 2, Baran 2, Mrhač 2, Šabata - Budín F. 3, Budín L., Šumbera, Jedlička

HC Ducks "B" - Zlobři Myslibořice  9 : 5   HC Ducks "B" -   HK Originals          4 : 2 

B: Staněk 4, Krumpholz 2, Paliga, Máša, Preisner - Pavlíček 2, Chaloupka 2, Fukal J.,

 

B: Svoboda 2, Máša, Polák - Sedlák, Netrda

HC Hluboké - HC Pyšel                      6 : 2   Zlobři Myslibořice - HC Pyšel             11 : 7 

B: Joch 5, Tomek - Pehal, Kijonka

 

B: Jíra 4, Pavlíček 3, Chaloupka, Fukal J., Fukal F., Chytka - Pehal 4, Kijonka 2, Rumian

9. kolo   10. kolo
HK Originals - HC Naloučany           6 : 3   HC Pyšel - Orli Rešice                         5 : 4 SN 

B: Kudláček 4, Vytiska, Kučera - Sklenář Z., Sklenář R., Petr

 

B: Kijonka, Chaloupka, Staněk, Pehal, SN Hadraba - Ostrý 2, Kohoutek, Černý

HC Rakšice - Orli Rešice                  12 : 3   HC Hluboké - HC Ducks "B"              7 : 2 

B: Malyjurek 5, Neterda 4, Schmalzbauer, Coufal, Věžník - Nováček J., Havelka, Čurda P.

 

B: Strašák Z. 2, Joch 2, Dobrovolný, Tomek, Březina T. - Paliga, Preisner

HC Nárameč - Náměšť 2                     7 : 1   Zlobři Myslibořice - HC Stanoviště     9 : 4

B: Burian 3, Čech M. 2, Chovančák, Štěpánek - Geisselreiter

 

B: Pavlíček 3, Chaloupka 2, Fukal J. 2, Jíra, Růžička P. - Burian 2, Budín F., Jedlička

HC Hluboké - HC Stanoviště               9 : 3   HC Rakšice - HC Berušky                    5 : 3

B: Nováček 4, Tomek 2, Pavlíček, Beneš, Strašák Z. - Krejčí, Čech, Jelínek

 

B: Hubáček 2, Malyjurek 2, Láníček - Rybníček, Eliáš, Dvořák

Zlobři Myslibořice - HC Jinošov        10 : 2   Harťál - HC Nárameč                             6 : 4

B: Chaloupka 5, Pavlíček 3, Tržil, Čapoun - Blažek, Rous T.

 

B: Holoubek 3, Popelář 2, Bureš - Musil J., Burian, Nestrojil, Vala F.

HC Berušky - Mars Studenec             5 : 3   HC Jinošov - HK Originals                    4 : 1

B: Introvič 2 , Sobotka, Eliáš, Joura - Strnad M., Strnad J., Zahradníček

 

B: Klusák, Rous S., Blažek, Chytka M. - Jonáš

HC Ducks "B" - HC Pyšel                   6 : 4   HC Naloučany - HC Pozďátky            15 : 1

B: Šaradín 2, Krumpholz, Vyžrálek, Polák, Řezanina - Dobrovolný Š. 2, Hadraba 2

 

B: Jančí 5, Vildomec 5, Sklenář R. 3, Matoušek, Petr - Macek

Harťál - HC Pozďátky                          6 : 4      Náměšť 2 - Mars Studenec                   6 : 3

B: Holoubek 5, Popelář - Dlouhý, Stachovič, Brach, Mrhač

 

B: Novák 2, Chládek, Netolička, Fikr, Zabloudil - Strnad M., Nejedlý, Komárek

7. kolo   8. kolo
HC Originals - Náměšť 2                       6 : 0        HC Naloučany - Zlobři Myslibořice   11 : 2

B: Kudláček 4, Kučera, Sedlák

 

B: Lukeš 4, Matoušek 2, Houška P. 2, Houška J. st. 2,Vildomec - Čapoun, Pavlíček

HC Pyšel -  HC Jinošov                            4 : 3 SN      HC Pyšel - HC Stanoviště                      9 : 6   

B:  Němec, Hadraba, Chaloupka, SN Pehal - Blažek, Mayer, Rybníček

 

B: Němec 2, Hadraba 2, Chaloupka 2, Kašparovský, Švec, Kijonka - Burian 2, Čech 2, Jedlička, Folvarský

 HC Naloučany - HC Hluboké                   5 : 4    HC Hluboké - HC Jinošov                     8 : 0     

B: Lukeš, Jančí, Nýdrle, Vildomec, Houška P. - Brym, Březina R., Tomek, Dobrovolný

 

B: Joch 2, Tomek 2, Nováček, Králík, Brym, Kučera

Mars Studenec - Orli Rešice                   5 : 0     Harťál  - HK Originals                          5 : 1

B: Zahradníček, Chyba, Strnad J., Chládek, Komárek

 

B: Škaroupka, Bureš, Křehlík J., Holoubek, Pospíšil - Dvořák

HC Berušky - HC Pozďátky                  11 : 4   HC Ducks "B" - Orli Rešice              7 : 2

B: Sobotka 3, Křousek 3, Joura 2, Rybníček, Dvořák, Eliáš - Mrhač 2, Jakubovie, Kotásek

 

B: Krumphloz 5, Karásek, Vyžrálek - Kohoutek, Fráňa

HC Rakšice - HC Nárameč                      8 : 2   Náměšť 2 - HC Pozďátky                       8 : 1   

B: Hubáček 2, Kourek 2, Neterda, Malyjurek, Bohdanský, Vavřina - Čech D., Dohnal

 

B: Franěk 5, Rabušic, Chládek, Nabytý - Macek

Ducks "B" - HC Stanoviště                   10 : 3   Mars Studenec - HC Rakšice                6 : 4 

B: Svoboda 4, Polák 2, Paliga, Preisner, Šaradín, Sobotka - Burian 2, Budín F.

 

B: Strnad M. 2, Nejedlý 2, Zahradníček, Horníček - Neterda, Malyjurek, Kourek, Marschal

Harťál - Zlobři Myslibořice                  13 : 6   HC Nárameč - HC Berušky                  12 : 2

B: Holoubek 5, Popelář 2, Křehlík J. 2, Křehlík P., Outulný, Buksa, Bureš  - Tržil 2, Chaloupka, Růžička P., Palát, Pavlíček

 

B: Nestrojil 4, Burian 2, Vala F. 2, Vala P. 2, Štěpánek, Musil J. - Sobotka 2

5. kolo   6. kolo
HC Berušky -  HC Myslibořice             8 : 4   Mars Studenec - HC Nárameč              11 : 2

B: Dvořák 2, Rybníček 2, Bartes, Nestrašil, Babčan, Sedláček - Chaloupka 2, Čapoun, Růžička

 

B: Zahradníček 2, Strnad M. 2, Lavický, Nejedlý, Chládek, Chyba, Ludés, Kučerňák, Strnad J. - Nestrojil 2

Mars Studenec - HC Pozďátky            11 : 1    HC Rakšice - HC Pozďátky                  11 : 5

B: Nejedlý 5, Horníček 2, Komárek, Strnad M., Chyba, Lavický - Jakubovie

 

B: Šeiner 5, Neterda 2, Malyjurek 2, Bohdanský, Hlavnička - Šabata 2, Brach, Mrhač, Chrásta

HC Nárameč - Orli Rešice    5 : 0 kontumačně   Orli Rešice - HC Stanoviště                   4 : 2
 

B: Machovec 2, Nováček J., Čurda J. -  Folvarský, Budín L.

HC Originals  - HC Rakšice                  4 : 3   HC Berušky - HK Originals                  7 : 2

B: Kudláček 3, Vytiska - Lang, Malyjurek, Vavřina

 

B: Bartes 2, Křoustek 2, Jura, Sobotka, Eliáš - Kudláček, Veselý

HC Naloučany - HC Ducks "B"            6 : 4   Zlobři Myslibořice - Náměšť 2              8 : 7

B: Matoušek 2, Lukeš, Jančí, Petr, Nečas - Krumpholz, Preisner, Pelikán, Šaradín

 

B: Tržil 4, Chaloupka 3, Fukal J. - Franěk 2, Novák 2, Geisselreiter, Krátký, Růžička

Harťál - HC Pyšel                                    7 : 2     HC Hluboké - Harťál                               7 : 3

B: - Holoubek 3, Křehlík J. 2, Klusáček , Outulný - Švec, Pehal

 

B: Nováček 2, Strašák J. 2, Joch, Tomek, Brym - Klusáček, Holoubek, Křehlík J.

  HC Hluboké - Náměšť 2                         4 : 1   Ducks "B" - HC Jinošov          8 : 7  SN

B: Březina, Joch, Strašák J., Králík - Netolička

 

B: Krumpholz 2, Balla 2, Vyžrálek 2, Karásek, SN Krumpholz M. - Říha 3, Mayer 2, Chytka M., Blažek

HC Stanoviště - HC Jinošov                     7 : 5     HC Naloučany - HC Pyšel          13 : 6 

B: Burian 3, Čech, Budín, Lukáš, Krejčí - Říha 2, Mayer, Robotka M., Chytka M.

 

B: Houška P. 5, Vildomerc 3, Houška J. 2, Matoušek, Jančí, Lukeš - Svoboda 2, Pehal 2, Kijonka, Hadraba

3. kolo   4. kolo
Náměšť 2 - Ducks "B"                            4 : 2   Mars Studenec - HK Originals              8 : 5 

B: Novák 2, Franěk, Pospíšil - Porazil, Řezanina

 

B: Zahradníček 3, Komárek 2, Nejedlý, Strnad J., Chládek - Kudláček 2, Bartes, Kazatel, Vytiska

Mars Studenec - Zlobři Myslibořice       9 : 2   HC Naloučany - HC Stanoviště              8 : 5 

B: Zahradníček 3, Strnad M. 2, Strnad J, Chládek, Kučerňák, Nejedlý - Chaloupka, Fukal J,

 

B: Jančí 4, Lukeš 2, Houška P., Vilmomec - Mucha 3, Čech, Jedlička

HC Pyšel - HC Berušky                           6 : 4     HC Rakšice - Zlobři Myslibořice         10 : 9

B: Hadraba 2, Pehal 2, Švec, Dobrovolný Š. - Křoustek 2, Sobotka, Dvořák

 

B: Neterda 4, Malyjurek 3, Hubáček 2, Šeiner - Tržil 3, Chaloupka 3, Pavlíček, Růžička, Čapoun

HC Rakšice - HC Hluboké                       7 : 4   HC Nárameč - HC Pozďátky                  9 : 2

B: Schmalzbauer 3, Šeiner 2, Hubáček, Neterda - Joch 2, Nováček, Králik

 

B: Mezlík J. 3, Přidal 2, Vala F. 2, Vala P., Štěpánek - Kotásek 2

HC Nárameč - HC Originals                   5 : 2   HC Hluboké - HC Berušky                     6 : 3

B: Burian, Šťěpánek, Vala F., Nestrojil, Čech D. - Kazatel, Kučera

 

B: Dobrovolný 3, Nováček, Budín, Králík - Bartes, Rybníček, Sobotka

Orli Rešice - HC Pozďátky                     4 : 3   Náměšť 2 - HC Pyšel                               4 : 2

B: Sláma 3, Herzán - Šabata, Mrhač, Macek

 

B: Franěk 3, Zabloudil - Staněk, Pehal

HC Naloučany - HC Jinošov                     9 : 3   Orli Rešice  - HC Jinošov                        9 : 1

B: Lukeš 2, Jančí 2, Sobotka 2, Sklenář R. 2, Chaloupka - Říha, Nevrtal, Hovadík

 

B: Herzán 3, Fráňa 2, Nováček J., Ludvík, Machovec, Kohoutek - Rous S.

Harťál - HC Stanoviště                             5 : 4   Ducks "B" - Harťál                                  8 : 3

B: Holoubek 3, Popelář, Klusáček - Šumbera, Budín F., Budín L., Burian

 

B: Svoboda 5, Paliga 2, Polák - Křehlík P., Bureš, Burian

1. kolo   2. kolo
Mars Studenec - HC Pyšel                       9 : 4   HC Ducks "B" - HC Berušky                13 : 2

B: Strnad M. 2, Strnad J. 2, Kučerňák, Horníček, Lavický, Hejhal, Chládek - Dobrovolný Š., Smejkal. Kijonka, Pehal

 

B: Pelikán 4, Sobotka 3, Karásek 2, Paliga 2, Krumpholz D., Krumpholz M., - Joura, Křoustek

HK Originals - Orli Rešice                     5 : 4 SN   Náměšť 2  -  HC Stanoviště                       6 : 3

B: Bartes 2 + SN, Hošťálek, Vytiska - Ludvík, Pislcajt, Sláma, Fráňa

 

B: Novák 4, Franěk, Daněček - Šumbera, Krejčí, Nováček P.

HC Hluboké - HC Nárameč                      3 : 2   HC Rakšice - HC Pyšel                             9 : 0

B: Tomek, Beneš, Nováček - Burian, Nestrojil

 

B: Neterda 4, Hubáček 2, Malyjurek 2, Marschal

HC Berušky - HC Stanoviště                   3 : 2    HC Naloučany - Orli Rešice                   13 : 4

B: Sobotka 3 - Kadaňka, Krejčí

 

B: Lukeš 3, Houka P. 3, Houška J. 2, Sobotka 2, Sklenář . 2, Nýdrle - Opálka 2, Čurda Pavel, Nováček J.

Náměšť 2 - HC Jinošov                             4 : 2   Harťál - HC Jinošov                                    5 : 1     

B: Geisselreiter 2, Franěk, Chládek - Blažek 2

 

B: Holoubek 2, Buksa, Klusáček, Mašeja - Rous T.

Zlobři Myslibořice - HC Pozďátky         9 : 2   Mars Studenec  -   HC Hluboké                5 : 4   

B: Pavlíček 3, Tržil 3, Chaloupka, Čapoun, Fukal J. - Mrhač 2

 

B: Strnad M. 2, Lavický 2, Strnad J. - Březina 2, Dobrovolný, Strašák J.

HC Naloučany - Harťál                             8 : 1   HK Originals - HC Pozďátky                   8 : 2

B: Lukeš 4, Jančí 3, Houška J. - Bureš

 

B: Kudláček 4, Bartes, hrabánek P., Veselý, Vytiska - Šabata, Macek

HC Ducks "B" HC Rakšice                   8 : 4   Zlobři Myslibořice - HC Nárameč           10 : 5

B: Staněk 3, Svoboda 2, Krumpholz 2, Porazil - Malyjurek 2, Hubáček, Neterda

 

B: Tržil 5, Pavlíček 3, Chaloupka 2 - Štěpánek 2, Čech M., Dobeš, Mezlík J.

 

starší statistiky

 HC Berušky
 HC Hluboké
 HC Jinošov
 HC Rakšice
 HC Pyšel
 HC Naloučany "B"
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Orli Rešice
 Mars Studenec
 HC Ducks Náměšť
 HC Originals
 HC Stanoviště
 Náměšť 2
 Harťál
 Zlobři Myslibořice
 Lok. Zbýšov
 Kojoti Vémyslice
 HC Zbýšov
 HC Naloučany
 HC Rosice
 Draci Vladislav
 HC Dukovany
 Náměšť 1
   
 
statistiky
 HC Berušky
 HC Pyšel
 HC Naloučany
 HC Rakšice
 Orli Rešice
 HC Jinošov
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Zlobři Myslibořice
 HC Hluboké
 HC Ducks "B"
 HK Originals
 HC Mars Studenec
 HC Stanoviště
 Harťál
 Náměšť 2
   
 
     historie ligy
 historie NHL
 zajímavosti NHL
 vítězové NHL
 klub kanonýrů
 2019 - 2020
 2018 - 2019
 2017 - 2018  -  "B"
 2016 - 2017  -  "B"
 2015 - 2016  -  "B"
 2014 - 2015  -  "A"
 2014 - 2015  -  "B"
 2013 - 2014
 2012 - 2013
 2011 - 2012
 2010 - 2011
 2009 - 2010
 2008 - 2009
 2007 - 2008
 2006 - 2007
 2005 - 2006
 2004 - 2005
 archív článků